Bekçi Tur Sistemleri

Bekçi Tur Sistemleri

  • bekçi tur
  • devriye tur
  • bekçi tur sistemi
  • devriye tur sistemi

BEKÇİ TUR SİSTEMİ YÜKSEK GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Adilo Bilişim teknoloji güvenliği ve teknoloji kaynaklı güvenlik çözümleri üretmektedir. Sektördeki 15 yılı aşkın deneyimi ve Dünya standartlarında AR-GE faaliyetleriyle her sektörde güvenliği sağlamaktadır. Firma teknoloji alanında ürettiği yazılımlar ve yazılım geliştirme programları sayesinde bilişim güvenliğini sağlamakta ve kontrol altında tutmaktadır. Bilişim güvenlik firmasının sunduğu hizmetler arasında; üye takip sistemleri, bekçi tur sistemleri, üye takip sistemleri, kamera ve bariyer sistemleri ile turnike sistemleri bulunmaktadır..

Firmanın ürünleri arasında ise; parmak izi sistemleri, yüz okuma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, OGS sistemleri, metal arama ve dedektör, X Ray cihazları bulunmaktadır. Bekçi tur sistemlerinde uzman olan güvenlik teknolojileri firması, bekçi ve güvenlik görevlilerinin rutin kontrollerini sağlayan güvenlik sistemleri bütünüdür. Elektronik cihazlarla kontrolleri yapılan ve bilgisayar sistemleriyle rapor ve analizleri yapılan bekçi tur sistemleri, bekçi tomu, bekçi tur kalemi ve kontrol noktası olarak üç parçadan oluşmaktadır. Güvenlik açıklarını önlemek, güvenlik görevlileri özellikle gece devriyesi olarak bilinen bekçiler için, sistematik devriye tur sistemleri geliştirilmiştir. Bekçi kaynaklı güvenlik zafiyeti oluşmaması ve zamanında rutin kontrollerin gerçekleştirilmesi için bekçi tur sistemleri başarıyla güvenlik desteği görevini üstlenmektedir.

PR100 devriye tur sisteminde; USB veri transfer yönetim, Windows yazılım desteği, -10 ilâ +60 derecede çalışma ısısı ayarı, 5 volt besleme, 10.000 hareket kapasite sistemiyle çalışmaktadır. PR9650 devriye tur sistemleri 2 olarak adlandırılmaktadır. Darbelere dayanıklı, poliamid6 iç ve dış gövde yapısı ile -20C +70C çalışma ısı kapasitesindedir. Proximity teknoloji ile üretilen devriye sistemi, 65 bin nokta, 65 bin devriye tanıtılabilme özelliğine sahiptir. USB 2.0 ile 80.000 kayıt kapasiteli, yüksek aktarım hızı ve kayıt kurtarma özellikleriyle donatılmıştır. PR3000 devriye tur sistemi 3; 60,bin kayıt kapasitesi, -40°C ilâ +70°C çalışma ısısı kapasitesi, USB veri transfer yönetimi ve çeşitli fonksiyonlarla üretilmiştir. PR9000 bekçi devriye tur sistemi 4; Türkçe yazılım, dijital gösterge, lcd ekran, zaman tarih kontrolü ile Proximity teknolojisiyle üretilmiştir. 60 bin kayıt kapasitesi, darbelere dayanıklı endüstriyel kasa, USB bağlantı ve 500 bin okuma kapasitesiyle üretilmiştir. Teknoloji güvenliği yazılımlarıyla üretilen bekçi devriye tur sistemleri, bekçi kontrol saatleri hatırlatma ve kaydetme özellikleriyle üretilmektedir. Hafıza kapasitelerine göre kayıt tutabilme, silinen kayıt kurtarabilme ve rutin kontrolleri zamanında hatırlama avantajıyla güvenlik devriyeleri tam zamanlı olarak gerçekleşir. Firmanın tüm ürünlerini ve ürün detaylarını diğer ürünlerimiz kısmından inceleyebilirsiniz.